Odwiedź najszybciej rozwijające się miasto na świecie.

Poznaj prawdziwe oblicze Dubaju.

  • About Us
  • Dlaczego podróżować z nami?

Mamy dla was najlepsze atrakcje


Nasz team w Dubaju regularnie sprawdza jakość usług naszych partnerów i intensywnie poszukuje nowych atrakcji. Dlatego możemy zaoferować najlepsze usługi w najlepszych możliwych cenach. Do naszej oferty trafią tylko te doświadczenia, które osobiście sprawdziliśmy i zagwarantowaliśmy ich jakość.

Dokładnie wiesz, ile zapłacisz


Wobec naszych klientów zachowujemy się zawsze uczciwie. Dlatego wszystkie ceny podane na tej stronie są w złotych i zawierają wszystkie lokalne podatki i podatek VAT. Dlatego wiesz, ile zapłacisz za konkretną atrakcję. Nie musisz się więc martwić o niekorzystny kurs, ani płacić ukrytych opłat operatorowi. Poza podanymi cenami płacisz tylko za dodatkowe usługi lub przekąski.

Z nami dogadasz się po polsku nawet w Dubaju


Chcemy, abyś poznal piękno Dubaju, mimo że nie posługujesz się biegle językiem obcym. W przeciwieństwie do większości biur podróży, mamy w Dubaju własny team mówiący po polsku i w razie trudności możemy ci pomóc. Będąc w Dubaju możesz zadzwonić na nasz dubajski numer z recepcji twego hotelu bez konieczności płacenia za drogie usługi roamingowe.

Zmiana terminu jest bezpłatna


Jeśli z jakiegokolwiek powodu zmienisz swoje plany i zdecydujesz się na zmianę terminu swoich rezerwacji, skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefonicznie. Dla większości atrakcji zmian w rezerwacji można dokonywać najpóźniej 5 dni przed zarezerwowanym terminem. Jeśli będzie to możliwe, z przyjemnością zorganizujemy zmianę zarezerwowanego terminu za darmo.

Gwarancja zwrotu pieniędzy


Rozumiemy, że zakupy w obcym kraju mogą wiązać się z wieloma ryzykami. Od możliwego niezrozumienia warunków płatności po komplikacje z reklamacją lub skomplikowanym zwrotem pieniędzy. Będąc naszym klientem takich problemów mieć nie będziesz. Jesteśmy czeską firmą, ale wszystkie warunki są w języku polskim. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz się anulować rezerwację a spełnisz warunki reklamacji, zwrócimy pełną kwotę transakcji na Twoje konto.

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza


Naszym głównym celem jest zapewnienie najlepszych atrakcji w ZEA a nasz polski i dubajski team jest gotów zrobić wszystko dla Twojej satysfakcji. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej wyboru atrakcji, nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta. Infolinia dla klientów zazwyczaj dostępna jest 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00 – 19:00 czasu środkowoeuropejskiego.