Odwiedź najszybciej rozwijające się miasto na świecie.

Poznaj prawdziwe oblicze Dubaju.

Karta płatnicza


Płatność przy użyciu kart płatniczych jest jednym z najwygodniejszych i najszybszych form płatności online. Nie miej obaw z korzystania z karty płatniczej - korzystamy z bramki płatniczej ING, która dba o jej bezproblemowe działanie i maksymalne bezpieczeństwo. Podajesz dane swojej karty płatniczej tylko na stronie banku, a my otrzymujemy tylko potwierdzenie o autoryzacji płatności. Możesz zapłacić kartą MasterCard, Maestro, VISA i VISA Electron. Akceptujemy tylko karty wydane w Europie. W przypadku płatności kartą ważne jest, aby Twoja karta umożliwia płatność w Internecie. Jeśli nie masz włączoną tę opcję, płatność zostanie automatycznie odrzucona i będziesz musiał skontaktować się z bankiem.

Pay by link / Szybki przelew z banku


To prawdopodobnie najprostsza metoda płatności. Wystarczy, że w drugim kroku procesu zakupu wybierzesz przycisk twojego banku, a po zakończeniu zamówienia zostaniesz bezpośrednio przeniesiony do Twojej bankowości internetowej, gdzie zatwierdzasz automatycznie wypełniony formularz przelewu i gotowe! Oprócz telefonu komórkowego nie będziesz potrzebować niczego. Bank natychmiast wyświetli potwierdzenie płatności, a my od razu rozpoczniemy przetwarzanie zamówienia.

Przelew bankowy


Oczywiście można również płacić zwykłym przelewem bankowym. Wadą tej metody płatności jest, że potwierdzenie dokonania transakcji przedłuża się w czasie. Jeśli masz inny bank niż my (ING Bank), przelew może trwać 1-2 dni robocze. Dalszą wadą tej metody jest, że przy samodzielnym wypisywaniu formularza przelewu łatwo można popełnić błąd w numerze konta, tytule przelewu lub kwocie i wykonanie zamówienia może nieco się przedłużyć.