Odwiedź najszybciej rozwijające się miasto na świecie.

Poznaj prawdziwe oblicze Dubaju.

Co nas wyróżnia?

Wiemy, że istnieją różne internetowe platformy rezerwacji oferujące nieograniczoną liczbę atrakcji turystycznych na całym świecie. Nie jesteśmy jednak kolejnym biurem podróży. Jesteśmy polsko-czeskim teamem mającym wieloletnie doświadczenie w opiece nad najbardziej wymagającymi klientami na Bliskim Wschodzie i w Europie. Internetowy serwer Cudadubaju.pl powstał po to, by pokazać piękna Dubaju i udostępnić lokalne atrakcje polskim podróżnikom, którzy preferują usługi w swoim języku ojczystym.

Lokalni eksperci


Nasz zespół z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży turystycznej częściowo działa w Czechach, a częściowo w Dubaju. Nasz team w Dubaju regularnie sprawdza jakość usług naszych partnerów i intensywnie poszukuje nowych atrakcji. Dlatego możemy zaoferować najlepsze usługi w najlepszych możliwych cenach. Do naszej oferty trafią tylko te atrakcje, które osobiście sprawdziliśmy i zagwarantowaliśmy ich jakość.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie


Dubaj jest popularnym celem turystów z całego świata. Chcemy, abyś poznal jego piękno, mimo że nie posługujesz się biegle językiem obcym. W przeciwieństwie do większości biur podróży, mamy w Dubaju własny team mówiący po polsku i w razie trudności chętnie Ci pomożemy. Będąc w Dubaju możesz zadzwonić na nasz dubajski numer z recepcji twego hotelu bez konieczności płacenia za drogie usługi roamingowe. Z Polski dzwoń pod numer +48 22 263 02 30 lub napisz info@cudadubaju.pl.

Łatwa rezerwacja


Nasz proces rezerwacji jest bardzo łatwy. Wszystkie atrakcje możesz zarezerwować pięcioma kliknięciami myszką. Musimy znać tylko podstawowe informacje, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, aby móc się z Tobą skontaktować w razie potrzeby. Nie będziemy zawracać Ci głowy długimi formularzami, aby uzyskać dodatkowe informacje do celów marketingowych.

Bezproblemowe zmiany


Rozumiemy, że różne rzeczy i harmonogram mogą się zmienić, zwłaszcza jeśli chodzi o podróże międzynarodowe. Dlatego z naszymi partnerami wynegocjowaliśmy najbardziej elastyczne warunki i zasady anulowania rezerwacji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz się na zmianę terminu lub anulowanie swoich rezerwacji, skontaktuj się z nami przez e-mail info@cudadubaju.pl lub telefonicznie pod numer telefonu +48 22 263 02 30. Proszę zapoznać się z zasadami anulowania każdej atrakcji. Jeśli zdecydujesz się całkowicie anulować rezerwację, zwrócimy Ci pełną kwotę na twoje konto bankowe.

Gwarancja zwrotu pieniędzy


Jesteśmy firmą silną finansowo z pełną licencją touroperatora wydaną przez czeskie Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz obowiązkowymi ubezpieczeniami od ewentualnej niewypłacalności. W pełni przestrzegamy przepisów prawa czeskiego i unijnego i co miesiąc przedstawiamy naszym organom regulacyjnym wyniki finansowe.